Blerona me stil krejt ndryshe, nuk do ta njihni me këtë pamje

blerona-me-stil-krejt-ndryshe,-nuk-do-ta-njihni-me-kete-pamje

Blerona Zeqiri është moderatorja tejet e njohur kosovare.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për paraqitjet e saj në top-formë, shkruan Rahovec News.

Blerona është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Në postmin e fundit ajo është shfaqur me një stil ndryshe dhe po duket tejet bukur./Rahovec News/