Marina mori dhuratë një buqetë ‘gjigante’ me lule, nuk përmbahet në reagimin

marina-mori-dhurate-nje-buqete-‘gjigante’-me-lule,-nuk-permbahet-ne-reagimin

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare.

Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, përcjell Rahovec News.

Marinën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka marrë dhuratë një buqetë të madhe me lule, e këtë moment ajo nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./Rahovec News/