Home Showbiz Argjentinën ka kohë që nuk e kemi parë, befasoi të gjithë me pamjen e fundit

Argjentinën ka kohë që nuk e kemi parë, befasoi të gjithë me pamjen e fundit

0
Argjentinën ka kohë që nuk e kemi parë, befasoi të gjithë me pamjen e fundit

Argjentina Ramosaj është këngëtarja shumë e dashur dhe e pëlqyer për publikun.

Ajo përveç me zërin e saj, njihet me stilin e saj dhe paraqitjet e saj përherë elegante, shkruan Rahovec News.

Argjentina ndonëse nuk është shumë e përkushtuar në muzikë, është tejet aktive në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe si gjithmonë me shumë stil./Rahovec News/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Ku po shkon !!