Arbenita ja qet ‘flakën’ Feros me fustanin e ngushtë qe ka veshur

arbenita-ja-qet-‘flaken’-feros-me-fustanin-e-ngushte-qe-ka-veshur

Arbenita e Feros nostalgji për kohërat para pandemisë.

Bota e showbizzit është goditur më se shumti nga pandemia globale COVID-19 dhe këtë e tregojnë shumica e analizave në botë

E mërzitur nga karantina duket të jetë edhe Arbenita e cila në disa foto të saj që ka prezantuar nëpër rrjetet sociale ka treguar se ka filluar që të mërzitët.

E dashura e Feros, e cila ka një lidhje jo fort stabile me reperin, ka shkruar se po i mungojnë ditët e vjetra derisa ka ripostuar disa foto nga fotosesionet e saj.

Arbenita është njëra prej modeleve shqiptare e cila ka arritur që të modelojë edhe për firma të njohura të modës në botë.