Përdoruesit e WhatsApp paralajmëruan për mashtrim duke ofruar çokollatë pa shije

perdoruesit-e-whatsapp-paralajmeruan-per-mashtrim-duke-ofruar-cokollate-pa-shije

Mesazhi ka qenë për vite me radhë, por ndryshon me kalimin e kohës. Përdoruesit e WhatsApp janë paralajmëruar për një mashtrim që premton të ju jap çokollatë falas, por në fakt thjesht vjedh para dhe informacione personale, transmeton lajmi.net. Çokollata Cadbury është përdorur për të joshur njerëzit në mashtrime për vite me radhë. Ashtu si […]

The post Përdoruesit e WhatsApp paralajmëruan për mashtrim duke ofruar çokollatë pa shije appeared first on Rahovecnews.