Majlinda vishet e rregullohet edhe në karantinë, po duket si ‘loҫkë’ e vërtetë

majlinda-vishet-e-rregullohet-edhe-ne-karantine,-po-duket-si-‘loҫke’-e-vertete

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan Rahovec News.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Së fundi, ajo ka postuar një foto në të cilën po duket tejet bukur./Rahovec News/