Nëna e saj i shkon mysafirë, ja me çfarë ëmbëlsire e pret Afrona

nena-e-saj-i-shkon-mysafire,-ja-me-cfare-embelsire-e-pret-afrona

Afrona Dika po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan Rahovec News.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

E Afrona është treguar e zonja edhe në bërjen e ëmbëlsirave. Nëna e saj ka shkuar tek ajo mysafir, ndërsa Afrona e ka pritur me ëmbëlsira.

“Për nënë time”, e ka përshkuar foton ku shfaqet një pjesë e ëmbëlsirës të gatuar nga gruaja e Bleros. /Rahovec News/