Vajza e saj ka diplomuar, Aferdita nuk përmbahet në mesazhin e urimit

vajza-e-saj-ka-diplomuar,-aferdita-nuk-permbahet-ne-mesazhin-e-urimit

Afërdita Demaku është një emër shumë i njohur për publikun kosovar.

Ajo është një këngëtare shumë e dashur dhe këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë festë familjare, përcjell Rahovec News.

Afërdita është shumë aktive me këngë e projekte të reja.

Afwrdita është e dalluar edhe si nënë e përkushtuar ndaj fëmijëve të saj e që mundi po i kthehet ashtu siç është më së miri.

Sot ajo ka pasur një arsye të madhe të krenohet me vajzën e saj, Donën.

Edhe pse e re në moshë Dona ka arritur të diplomoj në New York duke i bërë krenarë të gjithë me të.

Këtë çast Afërdita e ndau edhe me ndjekësit e saj në Instagram duke shkruar fjalët emocionuese dedikuar asaj.

Urime diplomimi Dona jeme

Te deshirojm shendet e shume suksese edhe ne sfidat e radhes!

Jemi krenar dhe shume te lumturte presim me pa durim te kthehesh nga Amerika në Kosove”, ishte mbishkrimi i imazhit duke bërë të ditur se po i mungon shumë.