Prishtinë, arrestohet pasi ushtroi dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshortes

prishtine,-arrestohet-pasi-ushtroi-dhune-fizike-dhe-psikike-ndaj-bashkeshortes

Një i dyshuar është arrestuar dje në Prishtinë, pasi e kishte ushtruar  dhunë fizike dhe psikike ndaj bashkëshorte.

Viktima është dërguar në strehimore , ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokuronit është dërguar në mbajtje. 

Rasti është duke u hetuar