Në pauzë të sportit, sportistja super-seksi shijon pushimet

ne-pauze-te-sportit,-sportistja-super-seksi-shijon-pushimet

Rachael Ostovich, mundësja e famshme e UFC-s nga Hawaii është duke shijuar tani pushimet e saj.

Duke pasur parasysh distancën e ishullit nga Amerika dhe vendet tjera, Rachael nuk frikësohet fare nga koronavirusi.

Ajo ua kujtoi ndjekësve se është në top-formë, ani pse nuk po stërvitet për UFC.

Ndryshe, Ostovich e ka filluar karrierën e saj në vitin 2010 dhe mbrapa vetes ka lënë një të kaluar të dhimbshme.

Ajo është viktimë e dhunës në familje, duke u rrahur brutalisht nga ish-burri i saj, Arnold Berdon.

Për shkak të kësaj, dyshja u divorcuan vite më parë.

Për më shumë, shikoni disa nga fotografitë më të mira të Rachael.

Image

 

The post Në pauzë të sportit, sportistja super-seksi shijon pushimet appeared first on RahovesNews.