Greqi/ Traktori e zë poshtë, ndërron jetë 20-vjeçari shqiptar

greqi/-traktori-e-ze-poshte,-nderron-jete-20-vjecari-shqiptar

Një 20 vjeçar shqiptar ka humbur jetën ditën e sotme në Greqi në Megaplatano, afër Lamis.

Sipas burimeve bëhet me dije se ai kishte marrë borxh nga një i njohur një traktor dhe do të shkonte të punonte disa toka.

Dy zjarrfikëse kanë shkuar në vendngjarje për të shpëtuar 20 vjeçarin që në rrethana ende të paqarta, traktori e ka zënë poshtë, por ka qenë shumë vonë.

Bëhet me dije se është hapur një hetim për rastin.

The post Greqi/ Traktori e zë poshtë, ndërron jetë 20-vjeçari shqiptar appeared first on Rahovecnews.net.