Ronela largohet nga izolimi, lajmërohet nga plazhi

ronela-largohet-nga-izolimi,-lajmerohet-nga-plazhi

Ronela Hajati është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Pos për këngët, ajo shquhet edhe për paraqitjet plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, përcjell ORAinfo.

Ronela është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku tregon se ka dalë nga shtëpia dhe është nisur drejt plazhit./ORAinfo/