Motra e rrah vëllanë në Prishtinë, e bën për spital

motra-e-rrah-vellane-ne-prishtine,-e-ben-per-spital

Një vajzë është arrestuar për një arsye të pazakontë dje në Prishtinë.

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka bërë të ditur se të dyshuarën e ka arrestuar pasi që e njëjta kishte ushtruar dhunë psiqike dhe fizike ndaj vëllaut të saj

Me këtë rast, viktima ka pranuar tretman mjekësor.

E dyshuara pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje