Miriami ndan me ne disa pjesë ‘përrallore’ nga oborri i shtëpisë, nuk duket humbur

miriami-ndan-me-ne-disa-pjese-‘perrallore’-nga-oborri-i-shtepise,-nuk-duket-humbur

Miriam Cani është këngëtarja shumë e njohur nga Shqipëria.

Ajo dhe këngëtari Alban Skenderaj janë një çift tejet i pëlqyer në publik, shkruan ORAinfo.

Çifti janë tejet të përfolur sidomos për jetën e tyre private.

Pas përhapjes së koronaviurusit, edhe familja e Albanit dhe Miriamit janë izoluar në shtëpi.

E përmes postimit të fundit, ajo ka ndarë disa pamje të bukura nga oborri i shtëpisë së tyre./ORAinfo/