Roberti shfaqet nga izolimi, pas kësaj pamje Nora do t’i bie pishman që është ndarë nga ai

roberti-shfaqet-nga-izolimi,-pas-kesaj-pamje-nora-do-t’i-bie-pishman-qe-eshte-ndare-nga-ai

Këngëtari i mirënjohur, Robert Berisha ka tash e disa ditë që ka dal nga karantina.

Ai ka qëndruar në Qendrën e Studentëve për dy javë pasi ka ardhur nga Stambolli, shkruan ORAinfo.

Roberti e ka dhënë lajmin se e ka bërë testin për koronavirus dhe ka rezultuar negativ, e tashmë është kthyer në shtëpi.

Sonte ai ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur.

Duket se pas kësaj pamje, Nora do t’i bie pishman për ndarjen nga ai./ORAinfo/