Robertit i ndodhi një gjë shumë e keqe, kërkon ndihmën tuaj

robertit-i-ndodhi-nje-gje-shume-e-keqe,-kerkon-ndihmen-tuaj

Këngëtari i mirënjohur, Robert Berisha ka tash e disa ditë që ka dal nga karantina.

Ai ka qëndruar në Qendrën e Studentëve për dy javë pasi ka ardhur nga Stambolli, shkruan ORAinfo.

Roberti e ka dhënë lajmin se e ka bërë testin për koronavirus dhe ka rezultuar negativ, e tashmë është kthyer në shtëpi.

Sot përmes një postimi ai ka treguar se dikush ka hapur një llogari fake në emër të tij në Facebook dhe kërkon që ta raportoni./ORAinfo/