Rama publikon videon nga stadiumi i ri i Kukësit: Për ata që thonin se ishte një mashtrim 3D

rama-publikon-videon-nga-stadiumi-i-ri-i-kukesit:-per-ata-qe-thonin-se-ishte-nje-mashtrim-3d

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga projekti dhe punimet e stadiumit të ri të Kukësit.

Rama thotë se ky është një selam për përqëshësit që thoshin se ishte vetëm një mashtrim 3D.

Projekti është për një stadium me kapacitet 10 mijë vendësh, dhe vlera e tij shkon deri në 3.5 milionë euro.

Ky është statusi i Edi Ramës:

MIRËMËNGJES😊

Me një tjetër projekt të premtuar për Kukësin që po kalon nga 3D në realitet (dhe një selam për përqeshësit e kësaj faqeje, që nuk pushuan së shari e së thëni se ishte thjesht një mashtrim 3D)

 

The post Rama publikon videon nga stadiumi i ri i Kukësit: Për ata që thonin se ishte një mashtrim 3D appeared first on RahovesNews.