Nusja e Albanit del me veturën e saj super-luksoze, por mori tërë vëmendjen me këtë veshje

nusja-e-albanit-del-me-veturen-e-saj-super-luksoze,-por-mori-tere-vemendjen-me-kete-veshje

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun.

Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është nënë e përkushtuar e dy fëmijëve, Fjolla është shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo është parë me veturën e saj dhe po duket si një zonjë e vërtetë./ORAinfo/