Kur do të martohet Lule Mustafa, kjo është përgjigja e saj

kur-do-te-martohet-lule-mustafa,-kjo-eshte-pergjigja-e-saj

Lulja është njëra prej Motrave Mustafa, të cilat janë shumë të njohura.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sonte ajo është pyetur se kur do të martohet.

“Janë ndaluar dasmat”- ka qenë përgjigja e këngëtares së njohur./ORAinfo/