Joe Biden bën një “sy gjumë” derisa po fliste Hillary Clinton

joe-biden-ben-nje-“sy-gjume”-derisa-po-fliste-hillary-clinton

Gjatë një video-takimi mes Joe Bidenit dhe Hillary Clinton, i pari është parë në një moment duke mbyllur sytë dhe ulur kokën dhe duke mos lëvizur për pak sekonda nga vendi.

Në ato moment Hillary po fliste për gratë e punësuarve, kur Biden u pa duke bërë një “sy gjumë”, transmeton Telegrafi.

Ditë më parë Hillary ka mbështetur Bidenin, që sipas gjitha gjasave është kandidati për president nga radhët e Demokratëve në zgjedhjet e sivjetshme presidenciale që do të mbahen në SHBA.

Videoja është bërë virale për një kohë të shkurtër, kurse edhe ka nxitur një “sërë” shakash në llogari të Biden.

The post Joe Biden bën një “sy gjumë” derisa po fliste Hillary Clinton appeared first on Rahovec News.