Home Kronika e zezë Gjendet një trup i pajetë në afërsi të lumit Llapushnicë në Gjilan

Gjendet një trup i pajetë në afërsi të lumit Llapushnicë në Gjilan

0
Gjendet një trup i pajetë në afërsi të lumit Llapushnicë në Gjilan

Një trup i pajetë është gjetur mbrëmë në rajonin e Gjilanit, saktësisht në afërsi të fshatrave Llovcë dhe Burincë.

Rasti në fjalë është konfirmuar për Indeksonline nga zëdhënësi i policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.

Hashani tha se policia është informuar lidhur me rastin dhe se janë duke vazhduar punën, pasi trupi është ende i paidentifikuar.

“Policia është informuar se në një pyll, teren i papërshtatshëm në mes fshatrave Llovcë dhe Burincë, afër lumit Llapushnicë është gjetur një trup i pajetë. Trupi i pajetë është mashkull i paidentifikuar për momentin”, tha Hashani.

Ai theksoi se policia janë ende në vendin e ngjarjes dhe se nuk dihen saktësisht rrethanat dhe kush është personi në fjalë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

error: Ku po shkon !!