E dhimbshme: Vdes këngëtarja shumë e njohur në moshën 30 vjeҫare

e-dhimbshme:-vdes-kengetarja-shume-e-njohur-ne-moshen-30-vjeҫare

Ka ndërruar jetë këngëtarja shumë e njohur në moshën 30 vjeҫare.

Është ndarë nga jeta këngëtarja e njohur.

Këngëtarja e njohur amerikane Cady Groves, ka ndërruar jetë në moshën 30-vjeçare, shkruajnë mediat e huaja.

Kështu u raportua duke u thirrur në burimet e tyre të afërta që e kanë lidhur vdekjen e saj me shkaqe natyrore.

Miq dhe familjarë kanë shprehur pikëllimin e tyre pas humbjes së saj në moshë të re.

Kujtojmë që këngëtarja ishte autore e shumë hiteve si: “This Little Girl”, “Oh darlin”, “Forget You” dhe “Love Actually”.