Besi e dërgon Xhensilën në fshat, ajo do t’ju befasojë me veprimin

besi-e-dergon-xhensilen-ne-fshat,-ajo-do-t’ju-befasoje-me-veprimin

Bes Kallaku dhe Xhensila Mystezaj janë çifti që pëherë zënë shumë hapsira në mediet rozë.

Përveç për suksesin e madh që kanë në profesionet e tyre, ata janë shumë të komentuar edhe për jetën private, përcjell ORAinfo.

Çifti nuk hezitojnë të jenë aktivë me postime në rrjete sociale.

Sot, Besi e ka dërguar Xhensilën në fshat, e këngëtarja nuk ka hezituar të bëjë foto./ORAinfo/