Afrona zbukurohet për të dalë, do ta ‘shkrijë’ Bleron me këtë pamje

afrona-zbukurohet-per-te-dale,-do-ta-‘shkrije’-bleron-me-kete-pamje

Modelja e njohur kosovare, Afrona Dika po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat e publikut.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

E gjatë kohës së karantinës, Afrona nuk po mungon me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë.

E me këtë pamje duket s e Afrona do ta lë pa fjalë Bleron./ORAinfo/