Kjo simptomë e re e koronavirusit po shfaqet tek të moshuarit

kjo-simptome-e-re-e-koronavirusit-po-shfaqet-tek-te-moshuarit

Koronavirusi është bërë një nga shqetësimet më të mëdha në gjithë globin. Kollë e vazhdueshme, ethe dhe gulçim janë simptomat kryesore që njerëzit me COVID-19 përjetojnë. Por ndryshimet që trupi pëson me moshën mund të ndryshojnë sistemin imunitar të pacientëve më të vjetër, duke i bërë ata më pak të predispozuar për të treguar këto […]

The post Kjo simptomë e re e koronavirusit po shfaqet tek të moshuarit appeared first on Rahovecnews.