LeBron James s’po ndalet

lebron-james-s’po-ndalet

Basketbollisti publikoi fotografi teksa po ushtronte në shtëpi

NBA, sikurse të gjitha sportet tjera përreth globit, janë në izolim tani, por kjo nuk e ka ndalur LeBron James. Superylli i “Los Angeles Lakers”, po punon shumë për tu rikthyer në formë.

Si shumë atletë të tjerë të mirë, edhe James po stërvitet intensivisht, pavarësisht se kanë mbetur brenda kufijve të shtëpive të tyre, shkruan rtv21.tv

Kështu legjenda e gjallë e basketbollit ua dëshmoi ndjekësve të tij punën e madhe që po e bën.

Në NBA nuk u zhvillua asnjë ndeshje që nga 11 marsi dhe nuk dihet se kur do të rinisin ndeshjet./21Media

The post LeBron James s’po ndalet appeared first on RTV21.