Shërohet nga koronavirusi ish-banori i Big Brother

sherohet-nga-koronavirusi-ish-banori-i-big-brother

Është shëruar nga koronavirusi ish-banori i “Big Brother” Petrit Bylykbashi. Bylykbashi tha se sot ka marrë rezultatin negativ. Ai theksoi se do të qëndroj edhe 14 ditë i izoluar, duke respektuar Institutin Kombëtar të Shëndetit Publik. “U sherova. Sot, 18 dite mbas rezultatit pozitiv te covid-19, 24 dite mbas shfaqjes te simptomave dhe 38 dite […]

The post Shërohet nga koronavirusi ish-banori i Big Brother appeared first on Rahovecnews.