Instagram sjell mundësinë që të gjithë e kemi pritur aq shumë

instagram-sjell-mundesine-qe-te-gjithe-e-kemi-pritur-aq-shume

Ardhja e mesazheve në ueb është pjesë e vizionit të Facebook për të integruar platformat e komunikimit dhe rrjetet sociale në pronësi të kompanisë. Instagram solli shumë një funksion aq të munguar në desktop, mundësinë për të dërguar mesazhe direkt nga shfletuesi i kompjuterit tuaj. Kompania zbuloi Mesazhet Direkte në desktop për të gjithë përdoruesit […]

The post Instagram sjell mundësinë që të gjithë e kemi pritur aq shumë appeared first on Rahovecnews.